tel.
515 911 112
Pn - Pt od 9:00 do 17:00
Sobota od 10:00 do 14:00
  • Zapraszamy kierowców aut osobowych i dostawczych
  • Gwarantujemy najwyższą jakość usług i konkurencyjne ceny
  • W naszym warsztacie zrobisz przegląd, naprawisz auto i kupisz opony

Sprzedaż opon i felg

Sprzedaż opon i felg w Serwisie Premium w Kowalach koło Gdańska! Zapraszamy!

  • Wysłuchamy
  • Doradzimy optymalny wybór

Nasze drogi są pełne dziur i przykrych niespodzianek, dlatego też często się zdarza, że na ich nierównościach krzywimy felgi i niszczymy opony. Wysokie krawężniki, kałuże z „niespodziankami”, dziury po zimie – koła samochodów narażone są na częste uszkodzenia.

Jeśli przy niektórych prędkościach wyraźnie czuć wibracje w samochodzie, drgania na kierownicy, to jest już sugestia, aby skontrolować stan felg i opon w samochodzie. Wizyta w naszym warsztacie pozwoli na wykrycie prawdziwej przyczyny takiego zachowania samochodu. Nie można tych objawów bagatelizować, gdyż mogą być przyczyną usterek zawieszenia, amortyzatorów czy innych awarii.

Zakup nowej opony lub felg do auta to nie jest taka prosta sprawa. Nowe opony i felgi kupuje się nie tylko wówczas, gdy trzeba je koniecznie wymienić. Czasem nic nie chcemy zmieniać, czasem człowiek chce trochę zmienić wygląd samochodu. Można zmieniać rozmiar opon bez kupowania nowych felg. Dobra opona jest ważna dla bezpieczeństwa użytkownika samochodu. Zmieniając jej szerokość, należy się spodziewać, że może mieć to wpływ również na przyczepność auta do nawierzchni, po której się porusza. W Serwisie Premium doradzimy, jak wybrać odpowiednie opony do parametrów felg twojego samochodu, pomożemy dobrać nowe. Oznaczenia felg znajdą się na wewnętrznej stronie felgi. Wybór opon, przystosowanych do konkretnego rozmiaru felgi jest ogromny, dzięki czemu można na jednej feldze założyć opony o różnej szerokości.

W naszym Serwisie doradzimy opony bezpieczne w czasie jazdy, poprawiające komfort jazdy i wygląd pojazdu.