tel.
515 911 112
Pn - Pt od 9:00 do 17:00
Sobota od 10:00 do 14:00
  • Zapraszamy kierowców aut osobowych i dostawczych
  • Gwarantujemy najwyższą jakość usług i konkurencyjne ceny
  • W naszym warsztacie zrobisz przegląd, naprawisz auto i kupisz opony

Konserwacja pojazdu

W Serwisie Premium wyznajemy zasadę, że lepiej zapobiegać niż żałować i płacić za naprawy. Mieszkańcom Kowal i Gdańska proponujemy konserwację samochodów.

Na korozję szczególnie narażone są samochody zimą, gdzie, w naszym klimacie, drogowcy posypują jezdnię ogromną ilością soli. O ile nowe samochody mają w większości podwozie zabezpieczone przez cynkownie, a tyle auta, u których doszło do naruszenia ochronnej powłoki, lub takie, które nigdy jej nie posiadały, są narażone na korozję. Sposobem, który zdecydowanie jest tańszy od naprawy, jest konserwacja.

Konserwacja pojazdu ma na celu wyeliminowanie ognisk rdzy, które mogą pojawiać się na progach, nadkolach, spodzie drzwi, błotników, w miejscach łączeń i spawów poszczególnych elementów nadwozia. Rdza może szybko pojawić się tam, gdzie auto jest odrapane do blachy. Każde miejsce, które potencjalnie może korodować, powinno być pokryte warstwą środka konserwującego. Współczesne preparaty pozwalają na wtryśnięcie odpowiedniej dawki w trudnodostępne zakamarki, powodują również, że z miejsc nimi spryskanych automatycznie wypierana jest wilgoć. Spód auta zabezpiecza się z kolei grubą warstwą impregnatu, który przyczepia się do podłoża, tworząc na nim szczelną, elastyczną warstwę, odporną na uderzenia, odpryski, ubytki, sól i wilgoć.

Konserwacja pojazdów w Serwisie Premium Kowale:

  • Zabezpieczenie przeciw korozyjnej aut
  • Konserwacji podwozi aut

W Serwisie Premium zabezpieczamy zarówno podwozia jak i karoserię samochodów.